Můj milý deníčku

Nevím, jak ti mám popsat svoje pocity, ale ty mě už znáš. 

Zamilovala jsem se, znova.

A tak třetí den sedím do noci a od noci u stolu a maluju. 

Maluju pohlednice, obrázkové, návrhy na hrníčky a talíře, připravuju kurzy. 

Můj milý deníčku, tolik štěstí a radosti jsem dlouho nezažila.

A tak, když jsem vás nalákala, protože jsem někdy jako malé děcko, tak jsem uklidila byt, stůl a otevřela všechny krabice, kde mám obrázky. 

Já jsem samu sebe zase překvapila.

Opravdu je to každý den jeden obrázek, namaluju, vyfotím a zapomenu.

Jsou v něm moje nálady, počasí, období, všechno a hlavně jedna nejdůležitější věc na světě, a tou je radost. 

Vytáhla jsem krabici na světlo boží a je to jasný, SRPNOVÉ VÁNOCE jsou tady.

Moje kapacita je omezená, vím to,  loni ještě 22. 12. jsem předávala poslední obrázek, mám už nastavenou svou komfortní zónu, vím, kdy se mám vypnout. 

Takže jaká je kapacita do vánoc, lidé čtěte: 

 • 45 dětských knížek O Neposedném Světýlku, Zdi, Elišce a Kubíkovi.
 • Vlastně minulý rok PPL vozilo balíky až do 21. 12., to si pamatuju, protože můj osobní řidič se prohýbal pod tíhou balíků. Zbytek, co mám na skladě, půjde pro maminky a tatínky samoživitele.
 • 15 PF originál v brandu, který je tvůj vlastní, nemusíš se o nic starat.
 • Konzultace, návrh, akvarel a poté tiskárna a doručení k vám domů.
 • Loňské PF mělo úspěch a já jsem výskala radostí.
 • 5 sad obrázků na tvůj web a sítě v počtu 15 ks. Můžeš je použít do mailů, na sítě, budou se i hýbat. Tuhle krásu udělá Katarina Brič, protože mi dělá radost, když ji vidím pracovat.
 • 15 obrázků ve velikosti A3, dle tvého přání, frčí portréty rodiny, kamarádi, místa, která miluješ z dětství, nebo domácí mazlíčci. V listopadu jsem se málem umalovala. 
 • 15 sad pohlednic, předplatné jaro, léto, podzim, zima.
 • 15 míst na workshopy a networkingy, které jsou holčičí a proudí v nich božská energie, naše energie. Tříhodinovka, která je odpočinková a tvořivá. 
 • 15 míst ve škole „Akvarelové královny“ s písmenky, co maluje křivá okna. Dvouhodinovky pod Vyšehradem, které můžeš věnovat  jako dárek, voucher je přenosný.
 • 15 % sleva na obrázky, které jsem našla v krabicích a musí uvolnit nové místo, abychom se do Vlčího hnízda vešli (byt, kde bydlíme).

Konečně jsem si shrnula to, co plánuju, že stihnu v létě. 

Stihla, je srpen a já dělám VÁNOCE.

Všechno má svůj čas a taky svoje zákonitosti, SRPNOVÉ VÁNOCE platí do 31. 8. 2022.

V září budu zdražovat, protože znám svou komfortní zónu a nemůžu malovat v kuse. Na akvarelu a malování je totiž nejdůležitější mít inspiraci, bez ní to nejde. 

Můj milý deníčku, to jsme si zase pokecali, co?

Obraz co si šel sám koupit svoje barvy,

Obraz co si šel sám koupit svoje barvy,

ono vždycky samo.  Přijde prostor, já do něj vstoupím a vidím.  Barvy, věci a moje hlava generuje kombinace.  Ve dne i v noci. Prostě si to třídí a postupně vyhazuje do koše.  Ta barva není správná, nemávnu rukou a nenechám to tak.  Do té doby...

Jak je důležité mít svou lžičku

Jak je důležité mít svou lžičku

I kafe se dá zamíchat druhým koncem štětce Přemisťujeme se z domu do malého bytu, Písklo-Rebelka má školu přes ulici a tak je přece jasné, že většinu týdne chce být tady. Logické to je. Jen já mám svoje papíry jinde a i štětce, stůl a židli. Takové ty věci, které si...

Tři maličkosti za den a malování

Tři maličkosti za den a malování

To, že jsem začala malovat před dvěma lety, protože jsem poprvé nasadila antidepresiva se ví. Klepaly se mi ruce a jelikož mám v sobě pohon, který chce pořád něco dělat, tak jsem malovala akvarelem a k tomu se mi podařilo namalovat křivá okna. Vztek, jsem designér a...

Stalo se to,

Stalo se to,

jednu chvíli to vypadalo, že už to nedám. Přendavání věci, nošení, třídění, skládání věcí.  Pokaždé, když jsem kousek udělala, tak jsem našla něco, co mi ještě nesedí a když mi to nesedí , tak jsem musela jít koupit další barvu, nebo došlo lepidlo, v sešívačce spony a...

newsletter

Nové články rovnou do mailu